SD: ŠŠK Bernolákova - HK Partizánske 27:25 (15:9)

11.11.2013 11:40

Súper s kvalitným spojkovým radom a dobrým pivotom sa presadzoval hlavne zo spojok, pivota sme bránili dobre. Strelecky uspeli hráčky, na ktoré sme upozorňovali vopred (Kapsová č.13, Gregušová č.3 a Gajdošová č.6), Krajčovičová č. 14 sa presadzovala najmä zo 7m hodov. Naša obrana výborná v 1. polčase, za ňou dobre chytala Vargová. Po zhoršení obrany klesal aj výkon brankárok (neskôr Balogová), samozrejme sme už nerealizovali RP (celkom 3-3) a útlm nastal aj v útoku ( 1. gól 2. polčasu až v 7 min!). Bojovnosťou všetkých hráčok sme však nápor sú pera odrazili a hoci v závere v oslabení sme udržali výsledok. TCH tentoraz v norme (11), stále však percento streľby nižšie ako u súpera – my 54/27= 50%, hostia 43/25=58%. Škoda našej nedôraznej obrany pri presilovkách, kedy súper dával lacné góly. Najlepšie výkony Simič, N. Lukačková, Silvašiová, 1. polčas aj Pajorová. Osobnú obranu na reprezentantku Kapsovú dobre zvládli Pajorová aj Hudáková. Viac čakám ale v útoku od pravej strany a chválim tímový duch všetkých hráčok  aj v krízových momentoch.

Zostava+góly:  Bodnárová, Balogová, Vargová  -  Pajorová 4, Hudáková 1, Simič 11/6, Lukačková K.  Lukačková N. 8/2, Englerová, Čitáková 1, Silvášiová  2

Vyl. 3:6, 7 m hody 10/8:8/5