ŠŠK Bernolákova - ŠŠK Prešov 17:31 (4:20)

30.09.2013 10:35

Náš druhý zápas začal ako zo zlého sna. V 10. minúte sme prehrávali 2:9, druhých 10 minút sme prehrali 2:7 a posledných desať minút 0:4. Takže prvý polčas skončil 4:20. Bolo to  príliš ustráchané a s veľmi veľkým rešpektom. Streľba bola len 20%. Aj naša brankárka mala úspešnosť pod 30%. Zahodili sme 4 sedmičky.

Ale druhý polčas už bol o niečom inom. Vyhrali sme ho 13:11. Dievčata sa začali hýbať v útoku, v obrane sme zlepšili pohyb a aj brankárka (Findriková) mala lepšiu úspešnosť (36%). Aj naším spojkám, Petrekovej, Kopčíkovej a Štefanovej sa začalo viac dariť. Celková úspešnosť streľby sa vyšplhala na 52%.

Naše krídla a pivoti musia zvýšiť aktivitu v útoku. Spojky úspešnosť streľby. Brankára zlepšiť pohyb v bráne. Ale všetky zahodiť strach aj keď si uvedomujem, že niektoré sú ešte v žiackom veku.

Čiže je čo zlepšovať.

Zostava: Findriková - Englerová 1, Bujňáková, Lukáčová, Petreková 5, Mihalovičová 1, Vargovčíková, Schwarcová 1, Štefanová 2, Daniláková, Kopčíková 5, Boříková 2