Bradlan Brezová - ŠŠK Bernolákova 19:25 (13:15) (md)

22.04.2013 11:06

Počas víkendu nás hostil náš sused z tabuľky. Celý prvý polčas bolo skóre vyrovnané. Vždy keď sme získali malý náskok, tak sa súper dotiahol vďaka našim stratám lôpt. Ale postupne sme prebrali aktivitu do svojich rúk a polčas sme vyhrali o dva góly aj vďaka štyrom gólom Soni Simic. V druhom polčase už do hry nezasiahla Soňa Simic (nevoľnosť), takmer. Ale dievčatá to nevyviedlo z rovnováhy a postupne zvyšovali náskok aj vďaka tomu, že sa Milka Hudáková konečne rozstrieľala. Zúžitkovali sme viacero získaných lôpt. Jeden gól padol dokonca po volejbalovom smeči Barbori Bodnárovej :). Pomohlo aj niekoľko zásahov Lucie Vargovej. Na ihrisku sa objavila aj Miša Štefanová, naša žiačka, ktorá ukázala, že sa nebojí a hrala agresívne.

Len ma mrzia naše tresty. Naše krídla budú musieť zlepšiť bránenie.

Znovu ma teší kolektívna hra celého tímu. Hlavne preto, že hra už nie je taká statická. Už len si dať väčší pozor na straty lôpt.

Potešil ma výkon aj výsledok. Len tak ďalej.

 

Zostava: Vargová, Findriková - Bodnárová 4, Bodóová 3, Bujňáková, Čitáková, Englerová 2, Hudáková 8, Silvášiová 3, Simic 5, Štefanová, Sztachová