1. kolo - ml. dorastenky: Duslo Šaľa - ŠŠK Bernolákova 23:15 (11:7)

22.09.2014 19:25

Zostava: Findriková - Soročinová, Lukáčová, Petreková 3, Mihalovičová, Weisová, Schwarcová 1, Štefánová 3, Daniláková, Sztachová 8/5

Zápas sme rozbehli veľmi dobre, už v 17 minúte musel súper zobrať oddychový čas, stav bol v tom čase 6:5 ale nám to "uškodilo", lebo do konca polčasu sme dali len dva góly a súper päť. Druhý polčas sme sa pokúšali stiahnuť náskok, ale podarilo sa nám to len na štyri góly a do 20 minúty bol polčas 7:7. Ale za posledných desať minút sme dali len jeden gól a tým sme pochovali nádej na krajší výsledok. Potrebujeme góly od všetkých, ktoré sa dostanú na ihrisko.

Dostať len 23 gólov v Šali značí, že naša obrana nie je na tom tak zle. Škoda niekoľkých "lacných" gólov, ktoré naša brankárka dostala. Ale dať len 15 je málo. To sa nedá nevyhrávať.