ŠŠK Bernolákova - UDHK Nitra (md)

06.05.2013 09:58

Zase nám ušiel cenný skalp. Pomalšie sme sa rozbiehali, ale postupne sme prebrali aktivitu a začali zvyšovať náskok až na štyri góly. Zase nám nevyšla posledná 15 minútovka. Potešujúce bolo, že sme sa do šancí dostávali potom, ako sme rozbehali súperovu obranu. Lucia Vargová podala veľmi dobrý výkon, ako vždy. Mala 60% úspešnosť v prvom polčase. Druhý polčas to bolo slabšie, len 30% (škoda) ale celkovo 45% úspešnosť. Musím pochváliť Barboru Bodnárovú, jej 100% úspešnosť je super (to tu už dávno nebolo ;) ), keby neboli straty lopty a kroky, jej výkon by bol fakt super. Rozstrieľala sa Soňa Simič. Nejde ani tak o počet gólov ale o početnosť streľby. Úspešnosť sa dostaví. Milka Hudáková získavala lopty v pravý čas a v útoku, hlavne v druhom polčase, jej prihrávky do krídla boli presne také ako mali byť. Svoj štandardný výkon podala Mirka Silvášiová. Získavala lopty, blokovala strely, v útoku rozbíjala súperovu obranu.

Ale celkový obraz hry bol doslova hádzanársky. Čo ale zamrzí, bola veľmi nízka úspešnosť našich krídiel, len 28% a tri prešľapy. Ich góly nám chýbali. Škoda troch sedmičiek.

Mám do posledných zápasov len jedno želanie. Aby ste takto pristupovali ku každému zápasu.

Zostava: Vargová, Findriková - Bujňáková, Englerová 1, Silvášiová 4, Hudáková 2, Simic 6, Balázs, Bodóová, Štefánová 1, Bodnárová 7, Sztachová

 

MF