17. kolo dorasteneckej ligy

14.04.2014 10:20

Tatran Stupava - ŠŠK Bernolákova 29:22 (16:7)

Zase nám ušiel začiatok. V 15. minúte sme prehrávali 9:2 a toto manko sa nám už nedodarilo dohnať aj keď druhý polčas sme zase vyhrali, tentokrát o dva góly. Dievčatá sa musia naučiť, že hrať sa musí od začiatku na plno a nie až keď skóre hrozivo narastá. Je to fakt zaujímavé, že druhé polčasy vždy vyhrávame a dokážeme súpera ubrániť, streliť gól, zlepšiť pohyb, proste byť lepším družstvom.

Musím podotknúť, že som závidel súperovi atmosféru na zápase. "Plné" hľadisko, bubny a stále povzbudzovanie.

Ale čo im nezávidím je prostredie, keď počas zápasu musíte mať svoje tašky na lavičke, lebo šatňa sa nedá zamknúť a nebolo možné si ani urobiť hygienu po zápase, keďže sme sa prezliekali v telocvični bez spŕch. Ale predávali hot-dog a pivo a suveníry.

Zostava: Kalmárová, Findriková - Englerová 4, Kopčíková 8, Lukáčová, Petreková 1, Weisová, Schwarcová 3, Daniláková 2, Sztachová 2