18. kolo dorasteneckej ligy

30.04.2014 13:32

Mladšie dorastenky:

ŠŠK Bernolákova - Duslo Šaľa 18:25 (8:12)

Chorobami a zraneniami zdecimované sme voči silnému súperovi zase nezachytili začiatok. Prvý gól sme dali v 12. minúte ale to sme už prehrávali 1:6. Ale do polčasu sme stiahli náskok súpera len 4 góly. Dokonca na začiatku druhého polčasu sme to stiahli len na tri góly. Ale potom nám súper ušiel až na 9 gólov. Ku koncu sme to len skorigovali na rozdiel siedmych gólov. Nastrelili sme 6 tyčiek a zahodili dve sedmičky. Chýbali nám góly služobne "starších" a žiačky potrebujú nabrať skúsenosti, aj keď Eme Petrekovej sa strelecky darilo a dala 8 gólov.

Zostava: Findriková - Kopčíková, Lukáčová 1, Petreková 8, Lukačková K., Mihalovičová 2, Weisová, Štefánová 1, Daniláková 2, Sztachová 4

Staršie dorastenky:

ŠŠK Bernolákova - Duslo Šaľa 24:25 (12:11)

Celý zápas sme boli nútení hrať prakticky bez striedania. Za čo dievčatám patrí veľký palec hore. Čo nás môže mrzieť boli nepremenené tri sedmičky a niekoľko vyložených šancí. Zápas to bol dramatický. Strelecky sa darilo Mirke Silvášiovej a Soni Simič (aj keď dve nepremenené sedmičky :( ).

Ale za bojovnosť si zaslúži celé družstvo, mužstvo či ženstvo :)

Zostava: Vargová, Bodnárová - Sztachová, Pajorová 4, Hudáková 1, Simič 8, Findriková, Lukačková K., Lukačková N. 3, Mikulová, Silvášiová 8