MD: ŠŠK Prešov - ŠŠK Bernolákova 27:22 (12:7)

17.03.2014 10:58

Škoda posledných 10 minút v prvom polčase (prehrali sme ich 5:0) a začiatku druhého polčasu, kedy nám súper utiekol až na rozdiel ôsmych gólov. Viem, že sa nehrá na "keby", ale keby sme lepšie zvládli ten úsek, tak výsledok by bol určite lepší.

Dve veci nám veľmi nevyšli. Streľba a brankárky. Vystrelili sme viackrát ako súper. Naša streľba bola 48% a brankárky mali len 21% úspešnosť. Čiže keď to otočím, tak súper mal 79% úspešnosť streľby a 52% úspešnosť v bráne. Rozdiel bol markatný.

Potešujúci bol počet technických chýb, len 4.

Strelecky sa darilo Sime Schwarcovej čo sa týka početnosti a aj úspešnosti. Miša Štefánová sa konečne odhodlala strieľať.

Podarilo sa nám viackrát doslova prečísliť súperovu obranu a aj dohrávať do krídla.

Škoda tej slabšej úspešnosti ako v útoku tak aj v bráne.

Ale musím dievčatá pochváliť hlavne v druhom polčase kedy zabojovali, ale 8 gólový rozdiel sa už nepodarilo stiahnuť.

Zostava: Kalmárová, Findriková - Englerová 3, Kopčíková 4, Petreková, Lukačková 1, Mihalovičová, Schwarcová 8, Štefánová 4, Daniláková, Sztachová 2, Weisová