MŽ: Iuventa Michalovce B,C - ŠŠK Bernoláková

29.10.2013 15:00

Zápas: Iuventa Michalovce B - ŠŠK Bernolákova 25:8 (12:5)

Proti fyzicky vyspelejšiemu súperovi, dievčatá hlavne v prvom polčase podali veľmi dobrý výkon. Škoda, že sa strelecky dokázala presadiť len Dudláková. Sklamaním bola streľba ostatných spojok - Mesárošovej, Bockovej a Matyiovej. V druhom polčase nám dochádzali sily, čo sa zákonite prejavilo i na konečnom výsledku.

Zostava: Tomečková, Miščíková - Minčáková S., Lorencová, Marušová, Mesárošová, Dudláková 8, Bocková, Findriková, Minčáková L., Daniláková, Polláková, Matyiová, Kondášová, Herrgotová

Vylúčenia: 2 - 4

7m hody: 3/1 - 0/0

Zápas: Iuventa Michalovce C - ŠŠK Bernolákova 16:19 (9:9)

Súboj dvoch rovnocenných súperov priniesol napínavý priebeh. V prvom polčase sa družstvá striedali vo vedení. Našim hráčkam sa nedarilo v obrane. V druhom polčase sa rozchytala v bráne Tomečková, gólovo sa pridala Mesárošová. V 13. minúte druhého polčasu sme prihrávali 16:14, ale mohutným záverom sme preklopili skóre i víťazstvo na našu stranu. Opäť sa nedarilo našim krídlam, ktoré sa nedokázali gólovo presadiť už v piatom zápase po sebe.

Zostava: Tomečková, Miščíková - Minčáková S., Lorencová, Marušová, Mesárošová 6, Dudláková 12, Bocková 1, Findriková, Minčáková L., Daniláková, Polláková, Matyiová, Kondášová, Herrgotová

Vylúčenia: 0 - 0

7m hody: 0/0 - 0/0