MŽ: ŠŠK Bernolákova - ŠŠK BEMACO Prešov 10:31 (4:18)

12.12.2013 14:32
V dohrávanom stretnutí 11. kola podali domáce hráčky bojovný výkon a proti druhému družstvu súťaže dosiahli prijateľný výsledok. Ešte v polovici prvého polčasu prehrávali "iba" 4:9. Potom však Prešovčanky využili ich nepresnú a "silovo slabučkú" streľbu a z rýchlych protiútokov natiahol vedenie do konca polčasu na rozdiel 14 gólov. Aj po prestávke domáce hráčky začali z chuťou a v 7 min. bol stav "iba" 6:21 na čo reagoval tréner hostí oddychovým časom. Po dôraznom dohovore hosťky strelili 5 gólov v rade, čím natiahli vedienie v stretnutí na 20 gólov, ktoré pohodlne udržali do konca stretnutia. V domácom družstve dobre zachytala brankárka Natalia Ferienčíková, ktorá dokonca zneškodnila 7m hod súperky. V obrane boli piliermi Emka Lorencová, ktorú robustné súperky doslova prefackali a Saša Polláková. V útoku strelecky i herne vynikla Miša Mesarošová a konečne sa presadila i Saša Bocková. V útoku na krídle dobre zahrala Katka Daniláková.

Zostava: Ferienčíková,Lučanská - Kondášová,Lorencová,Buróciová,Polláková, Mesarošová 8,Bodnárová,Bocková 2,Hergottová,Daniláková,Matyiová.
Vylučené: 1 - 1
7m hody: 0/0 - 2/1
Rozhodcovia:  Múller - Ľoch