SD: Iuventa Michalovce - ŠŠK Bernolákova 42:29 (19:15)

02.12.2013 10:05

Zápas sme odohrali s veľmi zlou a nesústredenou obranou, čo by sa dalo rešpektovať v 1. polčase, keďže sme kvôli doprave nastúpili prakticky bez rozcvičky. Paradoxne 2. polčas bol ešte horší ! Nevynútené TCH (celkom 28) boli základom súperových protiútokov (RP sme prehrali 4-15!) a nedôsledne sme bránili aj na bránkovisku. Brankárky sa nemali na čom chytiť (Vargová 30/19=36%, Bodnárová 32/23= 28%, ale zakladala gólové protiútoky). V útoku okrem spomínaných strát sme zahodili ešte 8 čistých šancí (z toho 3 7m hody ). Naša streľba 58/29=50%, súperova 62/42=68%. Ako tím sme sklamali, čiastočnú pochvalu aspoň za útočné činnosti a streľbu si zaslúžia Silvášiová, Pajorová, Lukačková a Simič (7x zisk 7m hodu).

Týmto zápasom  ukončila kvôli študijným povinnostiam svoju činnosť v družstve Volanská, ďakujem jej v mene tímu za doterajšiu spoluprácu a prajem veľa úspechov.

Zostava+góly:  Bodnárová, Vargová   Pajorová 7/3, Hudáková, Simič 7/2, Sabačová 2/2, Lukačková N. 5, Volanská 3, Mikulová 1, Čitáková, Silvášiová 5

Vyl. 7:7, 7 m hody 5/3:10/7