SD: ŠŠK Bernolákova - Talent Dun. Streda 24:25 (9:14)

14.10.2013 08:48

Ľahkomyseľný prístup k zápasu, nesústredenosť a zlá obrana boli príčinou nielen zlého úvodu, ale aj celého 1. polčasu. Jeho prehra 9:14 sa ukázala ako rozhodujúca pre celkový výsledok. Hoci družstvo druhý polčas zaplo na vyššie obrátky a otočilo zápas, vinou ďalších školáckych chýb sme o vedenie obratom prišli a na konci sme už iba stačili skorigovať výsledok na jednogólovú prehru. O prehre rozhodlo našich 23 TCH, ale hlavne streľba. Jednak z priestoru spojky sme nedali gól (všetko RP, prieniky a 7m ho dy), jednak sme zaváhali aj v čistých šanciach  - 12 !,  z toho 2 7m hody. Naša streľba 53/24 = 45%, súperova 44/25=56%., hoci sme strelili o 9 striel viac, dali sme o gól menej. Naše brankárky mali úspešnosť 44%, ale pri zlej obrane za góly nemôžu. Čiastočne uspokojili iba Pajorová (os. obrana + RP), Simič (prieniky, zisk 7 m hodov a vylúčení) a Lukačková (realizácia 7m hodov), ale aj oni mali slabšie chvíľky. Priemerný výkon iba 3 hráčok ja na 1. dorasteneckú ligu málo!  Súper bol zdolateľný, ale vzhľadom na náš slabý vý kon bola prehra zaslúžená.

Zostava+góly:  Bodnárová, Balogová, Vargová -  Pajorová 5, Hudáková 2, Simič 6/4, Sabačová 2, Lukačková 8/4, Volanská, Čitáková, Silvášiová  1

Vyl. 6:6, 7 m hody 10/8:7/7