SD: Šurany - ŠŠK Bernolákova 32:29 (18:11)

18.11.2013 19:32

Súper hral predpokladanú vysunutú obranu, cez ktorú sme sa ťažko presadzovali. Jeho spojky nás predčili v streľbe zo zeme aj z výskoku (č.12 Kľučková – 10g, č.9 Takáčová – 8g, č.5 Mohyláková 4 g).  Veľmi zlá obrana počas celého zápasu a nedodržiavanie taktiky v útoku zapríčinilo, že po 5-minútovke 1:1  bol stav  v 10. minúte 6:1! Po polčase (18:11) sme bojovnosťou dokázali aspoň znížiť, pomohla aj os. obrana (Pajorová, Hudáková) na Kľučkovú. Napriek tomu to bol z našej strany nedôstojný výkon – nepomohli sme brankárkam (iba 3 bloky), nedohrávali sme do krídel, mali sme 21 TCH,  opäť smer zahadzovali čisté šance proti nízkej brankárke (7). Nesklamal iba  rýchly útok – vyhrali sme ho 8-4. Naša streľba 54/29 =53%, súperova 52/32=62%. Úspešnosť brankárok: Balogová 54%, Bodnárová 42%, Vargová 25%. Individuálne najlepšie Pajorová, Sabačová, Lukačková, 1. polčas Simič a 2. polčas Hudáková. Zaslúžená prehra, ak sa nezlepší myslenie hráčok  a prístup k tréningu (hlavne k streľbe), budú nasledovať aj ďalšie. Toto družstvo má určite na viac.

Zostava+góly: Bodnárová, Balogová, Vargová  -  Pajorová 9, Hudáková 3, Simič 7/2, Sabačová 3, Lukačková N. 7/2, Čitáková, Silvášiová

Vyl. 5:3, 7 m hody 0/0:4/4